Kes me oleme

CHEMIX on ehituskeemia ning lõppviimistluse toodete maaletooja ja edasimüüja Baltikumis, Skandinaavias ja Venemaal. Tootebrändid, keda hetkel esindame on DL Chemicals ja Den Braven.

KKK Piegus OÜ poolt 2017 aastal loodud bränd CHEMIX on nimi mille alla oleme koondanud oma pikaajalise koostöö eelnevalt nimetatud tootjatega, kes on usaldanud meile oma suure tootevaliku, -info, teadmised ja oskused, mida siinkohal soovime kõigi teiega ka jagada.

Nagu öeldud, tootevalik on mitmekesine ning kindlasti leiab igaüks just talle vajaliku - lihtsalt, mugavalt ja kiirelt. Sortiment jaguneb kümneks erikategooriaks, mille hulgas on tooteid nii sise- kui ka välistöödeks,Samuti ei puudu meil spetsiifilised tooted ja ka tooteid professionaalidele.

Meie eelis

Nüüd, kus meil on loodud ühine nimi CHEMIX, saame me pakkuda nüüdseks juba aastaid turul olnud kvaliteetbrände ja kasutuskogemust. Võrreldes end hetkel turul olevate konkurentidega saame lubada, et hinna ja kvaliteedi suhe on kliendisõbralik ja ideaalselt paigas. Mis annab eelise pakkuda hetkel turuliidrite kõrval odavamat hinda!

Väike ja usin meeskond, kiire kommunikatsioon. Lahendame kõik küsimused kiirelt ja mugavalt - info[@]chemix.ee

Tarnimistähtajad lühikesed ja vajadusel saadame ka tooted mugavalt ukselt - uksele.

Koostöö

CHEMIX koostööpartneriteks on kõigile teada-tuntud ESPAK (Tallinn, Viljandi jne) kui ka tehased ja suurtootjad nagu näiteks RAMIRENT, ARUTECH jms. Kõik jaeostjad leiavad meid kiirelt ja mugavalt ESPAK ´i kaupluste riiulitelt ja ka meie E - POEST.

Meeskond

.

Meeldivat koostööd, meie kõikidele endistele ja tulevastele jae- ja hulgiklientidele!

Meeldiv on Teid tervitada meie uuel ajas pidevalt uueneval kodulehel.

CHEMIX meeskond


Meie ajalugu

office-1
office-2
office-3