Kes me oleme

E-pood CHEMIX on mitme Euroopast pärit ehituskeemia tootja maaletooja ning turustaja Eestis. Meie tootevalikus leiab tootjaid nii Belgiast kui ka Hollandist kuid loomulikult ka lähemalt Poolast kui ka kaugemalt Itaaliast. Meie brändid on DL Chemicals, Den Braven, Bossong, Bostik, Polychem. Bränd CHEMIX toimib valdavalt Eestis, Baltikumis kui ka Soomes ning läbi oma klientide, vähesel määral ka Skandinaavias. Omalt poolt võimaldame nii jaekaubandust kui ka hulgimüüki.

CHEMIX on nimi mille alla oleme koondanud oma pikaajalise koostöö eelnevalt nimetatud tootjatega, kes on usaldanud meile oma suure tootevaliku, -info, teadmised ja oskused, mida siin veebilehel soovime ka kõigi teiega jagada.

Nagu öeldud on tootevalik mitmekesine ning kindlasti leiab igaüks just talle vajaliku - lihtsalt, mugavalt ja kiirelt. Sortiment jaguneb omakorda erikategooriateks, mille hulgas on tooteid nii sise- kui ka välistöödeks. Samuti ei puudu meil spetsiifilised tooted ja ka tooteid professionaalidele, mis on valdavalt laokaubana meie Tallinna laos.

Meie eelis

Nüüd, kus meil on loodud ühine nimi CHEMIX, saame me pakkuda nüüdseks juba aastaid turul olnud kvaliteetbrände ja kasutuskogemust. Võrreldes end hetkel turul olevate konkurentidega saame lubada, et hinna ja kvaliteedi suhe on kliendisõbralik ja ideaalselt paigas. Mis annab eelise pakkuda hetkel turuliidrite kõrval odavamat hinda!

Väike ja usin meeskond, kiire kommunikatsioon. Lahendame kõik küsimused kiirelt ja mugavalt - info[@]chemix.ee

Tarnimistähtajad lühikesed ja vajadusel saadame ka tooted mugavalt ukselt - uksele.

Koostöö

CHEMIX koostööpartneriteks on ehituskauplused, tehased ja suurtootjad. Kliendid jagunevad mitmesse gruppi - betooni, metalli, puitmajade, akende-uste, disaini jms tootmise kui ka paigaldusega seotud ettevõtted. Juhul kui Teil tootmist taga pole, siis on võimalik ka kõik ostud meie kodulehe vahendusel teostada.


Meie ajalugu

office-1