HELISTA:
+372 516 5686
0Item(s)
0 toode(t) Vaata ostukorvi

Ostukorvis pole tooteid.

Toode lisati edukalt teie ostukorvi.
  • Bostik "Build & Sanitary", ehitus ja sanitaarne silikoon, 300ml, Hall Bostik "Build & Sanitary", ehitus ja sanitaarne silikoon, 300ml, Hall

Bostik "Build & Sanitary", ehitus ja sanitaarne silikoon, 300ml, Hall

Quick Overview

TOOTE KIRJELDUS
Neutraalselt kõvenev, universaalne hallitusvastane ja UV-kindel silikoonhermeetik, väga hea nakkevõimega ilma krundita enamikule ehitusmaterjalidele.


KASUTUSALA
Sobib kasutamiseks välis- ja sisevuukides ning ehituskonstruktsioonide, niiskete ruumide, metall- ja klaaskonstruktsioonide tihendamiseks. Aluspinna eeldatav liikuvus ei tohi ületada 12,5% vuugi alglaiusest. Ühendatavad pinnad ja tööriistad peavad olema puhtad ja kuivad. Metall- ja klaaspinnad peavad olema täiesti rasvata. Rasva eemaldamiseks kasutage mitteõlipõhist lahustit. Väikestes akendeta ruumidest ja värvi, puidu jne mõjul võib silikoonhermeetik pisut värvi muuta. See kehtib esmajoones heledate värvide (nt valge ja läbipaistev) kohta. Sellistes tingimustes soovitame kasutada toodet Silicone White For Life või Bostik Silicone Wet Room. NB! Ei sobi akvaariumite tihendamiseks.

Saadavus: Laos

4,30 €

Laokood: 100342
Tootja: Bostik
Värvus: Hall
Maht ml: 300ml

Ühik: Padrun

täpsemalt

TÖÖJUHEND
Ühenduspinnad ja tööriistad peavad olema puhtad ja kuivad. Üldjuhul ei vaja ühendatavad pinnad kruntimist. Ühendustes, kus hermeetik peab liikuma, tuleb kasutada vuugitihendit. Vuugitihendi kasutamine väldib hermeetiku nakkumist ühenduse põhjale. Segu nakkub ainult külgedele. Valige vuugi laiusele vastava laiusega vuugitihend. Vuugitihendi laiuse valimisel arvestage vuugi eeldatava liikumisega. Vuugi laius määrab, kui palju liikumist hermeetik talub. Vuugi minimaalne laius on 6 mm (talub liikumist kuni 1 mm) ja maksimaalne laius on 25 mm (talub liikumist kuni 3 mm). Vuugi liikumise talumiseks tuleb segu kanda vuuki piisavalt paksu/sügava kihina. Vuugi sügavus peaks olema vähemalt pool selle laiusest. Kui see ei ole võimalik, valige mõni teine Bostiku toode, millel on suurem liikuvus. Lõigake padruni ots (45-kraadise nurga all) sobivas suuruses maha (oleneb vuugi laiusest). Kandke hermeetik pinnale ja tasandage seebivette kastetud vuugitasandaja või muu sobiva tööriistaga. Siluge seebivette kastetud sõrmega. Tardumata segu eemaldamiseks kasutage lakibensiini. Tardunud segu saab eemaldada mehaaniliselt.

OHUTUS
Kehtivate eeskirjade kohaselt ei klassifitseerita toodet tervise- ega tuleohtlikuks. Lisateavet vt toote ohutuskaardilt.

Lisateave

Värvus Hall
Maht 300ml
Tooteid pakis 12
  1. Ole esimene arvustaja

Kirjuta arvustus