HELISTA:
+372 516 5686
0Item(s)
0 toode(t) Vaata ostukorvi

Ostukorvis pole tooteid.

Toode lisati edukalt teie ostukorvi.
  • Bostik Firebond Slim Pro, Tuletõkke MS-hübriid, 290ml, Valge Bostik Firebond Slim Pro, Tuletõkke MS-hübriid, 290ml, Valge

Bostik Firebond Slim Pro, Tuletõkke MS-hübriid, 290ml, Valge [TELLITAV PAKI KAUPA]

Quick Overview

FIRE-BOND SILMAX PRO - Tuletõkkehermeetik

Toote tutvustus:
1-komponentne elastne tihendusmass kasutamiseks tulepüsivust nõudvates ehituskonstruktsioonides, võib saavutada tulepüsivusklassi EI 120. Tänu oma erilistele omadustele on massi lihtne paigaldada käsipüstoli või õhu-/ akupüstoli abil ja kerge siluda. Õhuniiskuse toimel kummistub mass eriti elastseks, liikumistele vastupidavaks vuugiks.

SITAC tüübikinnitus 0047/07. Bostik Fire-Bond Silmax vastab normi EN 1366-4: 2006, EN 1363-1: 1999 ja vastavate osade EN 1363-2:1999 nõuetele. Katsete kirjeldused on SP (Rootsi Tehniliste Uuringute Instituut) raportis P602692 A ja B. Katsete tulemused on allpool tabelis.


Kasutusalad:
Kasutamiseks tulepüsivusklassi nõudvate ehituskonstruktsioonide tihendamisel, takistab gaasi ja suitsu levikut.


*Toode on tellitav paki kaupa. Üks pakk = 12 tükki. Tellimisaeg: Kuni 3 nädalat

Saadavus: Laos

10,93 €

Laokood: 100346
Tootja: Bostik
Värvus: Valge
Maht ml: 290ml

Ühik: Padrun

täpsemalt

Tööjuhend:
Tuld tõkestav vuuk moodustatakse alustäitena olevast mineraalvillast ja tihendusmassist. Villariba laius peab olema 70 mm ja paksus 30 mm. Mineraalvilla tihedus enne kokku surumist peab olema 30 kg/m3. Kui vuugi sügavus on üle 70 mm, tuleb kasutada topelt kogus villa. Vuugi konstruktsioon peab lähtuma allpool olevas tabelis toodud mõõtudest.
*Terasprofiil – kaks 20 mm kõrgust nelikanttoru isoleeritud 25 mm paksuse Promatect tuletõkkeplaadiga.
Seletus: näiteks kergbetoon / betoon – kergbetoon / betoon EI 120 tähendab, et konstruktsioon on tihe suitsu ja tule suhtes (E) ja isoleerib soojust (I) 120 minutit.


Ettevalmistus:
Tihendatavad pinnad peavad olema kuivad, tolmu-/rasvavabad. Õli ja rasv metallilt, klaasilt ja sarnastelt pindadelt tuleb eemaldada piirituse või atsetooniga. Mördi-ja segujäätmed eemaldada mehaaniliselt. Betooni liiga kõrge niiskus halvendab massi naket. Kooruv värv metall- või puitpinnal ei sobi samuti massi nakkepinnaks.

Eeltöötlus:
Poorsed materjalid: pinnad, mis võivad kasutuse käigus saada palju niiskust, on soovitav eelnevalt katta Bostik Primer 5075-ga. Bostik Primer 5075 on vajalik ka välistingimus- tesse jäävate betoonpindade puhul.
Mitteimavad materjalid: puhastamiseks ja parima nakke saavutamiseks on soovitav kasutada toodet Bostik Cleaner/ Activator


Vuugi mõõtmed:
Vaata tabelit tehnilises lehes.

Paigaldamine:
Kui tihendatavad pinnad on puhastatud ja mineraalvill paigaldatud, võib alustada tihendusmassi paigaldamist vuugipüstoli abil. Parim nakkuvus saavutatakse, kui vuuk täidetakse hoolikalt, vältides õhumullide moodustumist ning silumisel avaldatakse vuugi pinnale survet, et mass saavutaks täieliku kontakti vuugi külgedega.

Vuugi silumine:
Silu vuuk kohe vahetult pärast massi paigaldamist, et kindlustada massi maksimaalne nake vuugi külgedega. Silumiseks kasuta lahjasse seebivette kastetud vuugipulka. Liiga kange seebivee kasutamisel võib pikeneda nakkekuiva pinna teke. Väldi seebivee sattumist massi ja vuugiseinte vahele. U. 40 min. pärast muutub vuugi pind nakkekuivaks. Sõltuvalt massikihi paksusest on vuuk lõplikult kummistunud 2-10 ööpäeva möö- dudes. Kummistumist mõjutavad temperatuur ja õhuniiskus.

Puhastamine:
Üleliigne mass nii vuugi servadelt kui töövahenditelt eemalda kohe- selt, enne kummistumist. Kummis- tunud mass eemaldatakse mehaaniliselt.

Värvitavus:
Vuugi värvimine ei ole soovitav, kuna tavaline värv võib aidata kaasa tule levikule.

Hooldus:
Kui vuugi pind on kahjustatud, aga nakkuvus hea, võib lõigata kahjusta- tud vuugiosa välja ning tihendada uuesti. Kui kahjustus on põhjustanud nakkuvuse halvenemist, tuleb eemaldada kogu tihendusmass, puhastada nakkepinnad, eeltöödelda vastavalt lõigus Eeltöötlus toodud juhistele ning paigaldada mass.

Töökaitse:
Lisateavet vt. toote ohutuskaardilt.

Lisateave

Värvus Valge
Maht 290ml
Tooteid pakis 250
  1. Ole esimene arvustaja

Kirjuta arvustus