Antiseptik Sprey kätele & nahale

Antiseptik Sprey kätele & nahale "Neosteryl" 75ml

Püstolivaht BOSTIK P525 FOAM’N’FILL WINTER PRO B3 750ml

Püstolivaht BOSTIK P525 FOAM’N’FILL WINTER PRO B3 750ml

Püstolivaht BOSTIK P305 FOAM’N’FILL PRO B3 750ml

Tavahind 7,38 € Soodushind 5,22 €

BOSTIK P305 FOAM’N’FILL PRO B3 PÜSTOLIVAHT ON
PROFESSIONAALSEKS KASUTUSEKS MÕELDUD B3 POLÜURETAANVAHT

EELISED
- Kõrge panus müravähendusse
- Kõrge soojusisolatsioon
- EC1 Plus ja A+ sertifikaat

TOOTEKIRJELDUS
on ühe komponendiga B3 polüuretaan isolatsiooni- ja ehitusvaht. Bostik P305 FOAM’N’FILL PRO B3 vastab peatükis „Tervis ja ohutus“, „Hea 02 siseruumide õhukvaliteet“ esitatud BREEAM spetsifikatsioonidele seoses lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) emissioonitasemete asjus.

APPLICATIONS
Bostik P305 FOAM’N’FILL PRO B3 on eelkõige mõeldud akna- ja ukseraamide tihenduskohtadele ning ehitusvuukidele, vaheseintele, lae ja põranda liitekohtadele, torude ja voolikute seinte ja põrandate läbimiskohtadele. Üldiselt tagab Bostik P305 FOAM’N’FILL PRO B3 betooni, kivi, kipsi, puidu, metalli ja paljude plastikute, nagu EPS ja XPS, jäiga PU vahu ja uPVC liimimise.

Loe lisaks: https://www.bostik.com/uae/en/products/product/construction/emea/egypt/product-bostik-P305-FOAM-N-FILL-PRO-B3/

Vaata lisaks: https://www.youtube.com/watch?v=TDasSjg8-r8

Saadavus: Laos
SKU
100755

Kasutusmeetod
Kanistri temperatuur: + 5°C kuni + 30°C (kuigi soovitatakse + 15°C kuni + 25°C)
Pealekandmistemperatuur (kohaldub keskkonnale ja alusmaterjalidele):   + 5°C kuni + 35°C (soovitatud + 15°C kuni + 25°C). Hoidke kanistrit nii, et ventiil on suunatud üles ja kinnitage NBS-keermega püstol kanistri külge. Raputage kanistrit enne kasutamist vähemalt 20 korda. Keerake kanister tagurpidi, seejärel kandke vaht peale. Vahu voolu reguleerimiseks keerake pideme küljes olevat ventiili lahti. Täitke tühimik poole ulatuses ja kui niiskus on puudulik, piserdage vahtu veega. Vaht paisub ja täidab tühimiku. Akna- ja ukseraamide kinnitamiseks soovitab Bostik kasutada tooteid P745 FOAM’N’FIX B2, P550 FOAM’N’FIX TURBO B2 või P345 FOAM’N’FIX 2C B2. Kaitske silmi, kandke kindaid ja kaitseriideid. Põrandakatted ja mööbel tuleks paberi või plastikkilega katta. Laiemad ja sügavamad liitekohad kui 4 cm tuleb täita mitme kihiga. Oodake 15-30 enne uue kihi peale kandmist. Enne iga kihi pealekandmist pihustage veidi vett. Kasutage ainult hästi tuutatud keskkonnas. Ladustage kanistrit püstises asendi ja temperatuurivahemikus + 5°C kuni + 25°C. Mahuti on surve all. Kaitske otsese päikesevalguse eest ja ärge jätke kõrgemate temperatuuride kätte kui + 50°C. Ärge torgake läbi ega põletage ka pärast kasutamist. Sisaldab tuleohtlikke aineid. Ärge pihustage lahtisele leegile ega süttimisohtlikule materjalile. Hoidke tuleallikatest eemal. Ärge suitsetage toote läheduses.

Lisainfo
Värvus Kollane
Maht 750ml
Tooteid pakis 12
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Püstolivaht BOSTIK P305 FOAM’N’FILL PRO B3 750ml