Püstolivaht BOSTIK P705 FOAM’N’FILL MAXI SUPER PRO B3 870ml

Püstolivaht BOSTIK P705 FOAM’N’FILL MAXI SUPER PRO B3 870ml

Püstolivaht BOSTIK P575 PANELTACK EIFS PRO B3 750ml

Tavahind 9,66 € Soodushind 6,88 €

PANELTACK EIFS PRO B3
ETA004:2000 B3 ISOLATSIOONIPLAATIDE VAHTLIIM

EELISED
- ETA 004:2000 testitud, kinnitab mehaaniliste
fiksaatoriteta
- Vähendab tööle kuluvat aega
- Ei mingit vajadust vee ja segamise järele
ehitusplatsil
- Ei vaja elektrit
- Väiksem ladustusruum ehitusplatsil
- Keskkonnasõbralikum kui tavalised
ehitussegud

TOOTEKIRJELDUS
Bostik P575 PANELTACK EIFS PRO B3 on niiskuskuivav ühe komponendiga vähepaisuv polüuretaanliim fassaadi isolatsioonipaneelide ühendamiseks ja paigaldamiseks (EWI/EIFS). Bostik P575 PANELTACK EIFS PRO B3 ei saa pärast kuivamist lahustada. See on veekindel, roostekindel, jäädavalt elastne ja seda saab krohvida. Bostik P575 PANELTACK EIFS PRO B3 vastab peatükis „Tervis ja ohutus“, „Hea 02 siseruumide õhukvaliteet“ esitatud BREEAM spetsifikatsioonidele seoses lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) emissioonitasemete asjus.

KASUTAMINE
Toodet Bostik P575 PANELTACK EIFS PRO B3 saab kasutada polüstüreeni äärmiselt efektiivseks liitmiseks ja monteerimiseks (EPS, EPS-P, XPS jne) ja polüuretaanvahu (PUR/PIR) ja mineraalpaneelide liitmiseks ja monteerimiseks betooni, kipsi ja müüritise külge ning isolatsiooniplaatide vaheliste liitekohtade täitmiseks.

Loe lisaks: https://www.bostik.com/estonia/et/catalog/product/construction/emea/estonia/bostik-p575-paneltack-pro-b3/

Saadavus: Laos
SKU
100758

KASUTUSMEETOD
Kanistri temperatuur: +5°C kuni +30°C (kuigi soovitatakse +15°C kuni +25°C)
Pealekandmistemperatuur (kohaldub keskkonnale ja alusmaterjalidele): +5°C kuni +35°C (soovitatud +15°C kuni +25°C). Hoidke kanistrit nii, et ventiil on suunatud üles ja kinnitage NBS-keermega püstol kanistri külge. Raputage kanistrit enne kasutamist vähemalt 20 korda. Keerake kanister tagurpidi, seejärel kandke vaht peale. Vahu voolu reguleerimiseks keerake pideme küljes olevat ventiili lahti. Kaitske silmi, kandke kindaid ja kaitseriideid. Kandke liimi polüstüreenlehe kontuurile 5 cm servast eemale ja kontuuri sisse pidevate 30 cm vahedega ribadena. Ribade soovitatav läbimõõt on 10–12mm. Kinnitage polüstüreenlehed lõplikku asendisse 6-10 minuti jooksul enne, kui liim kuivama hakkab. Seina allosas tuleb polüstüreenplaate altpoolt toestada, et vältida nende mahalibisemist enne liimi kuivamist ja plaatide kinnitumist (5–24 tundi). Tõhusa isolatsiooni saavutamiseks täitke polüstüreenplaatide vahed liimiga. Kasutage ainult hästi tuutatud keskkonnas. Ladustage kanistrit püstises asendi ja temperatuurivahemikus + 5°C kuni + 25°C. Mahuti on surve all. Kaitske otsese päikesekiirguse eest ja vältige temperatuuri üle 50°C. Ärge läbistage ega põletage mahutit, sh pärast kasutust. Sisaldab tuleohtlikke aineid. Ärge pihustage lahtisele leegile ega süttimisohtlikule materjalile. Hoidke tuleallikatest eemal. Ärge suitsetage toote läheduses. Akna- ja ukseraamide kinnitamiseks soovitab Bostik kasutada tooteid P745 FOAM’N’FIX B2, P550 FOAM’N’FIX TURBO B2 või P345 FOAM’N’FIX 2C B2.

Lisainfo
Värvus Kollane
Maht 750ml
Tooteid pakis 12
Kirjuta enda hinnang
Palun hinnake:Püstolivaht BOSTIK P575 PANELTACK EIFS PRO B3 750ml