Akende paigaldus

Sellisteks töödeks on meil olemas vähepaisuv montaaživaht mida tuntakse ka PU vahu või rahvakeeli ka makroflexi nime all. Meie valikus on juba 15 aastat turul toimetanud kindel ja taskukohane Tiger kui ka uuem toode Bostik P305 mille eeliseks on kõrgem mürasummutus, kõrgem soojuspidavus ning Skandinaavias vajalikud sertifikaadid. Ühesõnaga on meie valikus vastavalt vajadusele nii vähem kui ka rohkem nõudlikumad paigaldusvahud.
Spetsiaalsete tööde jaoks on meil ka vajalikud tuletõkkevahtud, samuti Den Braven ja Bostik poolt.
Nendeks on punased ja/või roosa värvilised Zwaluw FP PU Foam ning Bostik FP404 - sertifikaadid jm informatsioon saadaval kui saadad küsimuse "info@chemix.ee" e-mailile.
Samas võib eriti akende paigaldusel lisanduda lisatöid nagu näiteks ekstra silikoonimistöö või vuukide paigaldus. Selleks on meie valikus neutraalne silikoon AM 85olgem ära mainitud, et silikooni defineeritakse küll kui "läbipaistev" kuid tegelik tulemus jääb tuhm. PU-vahu lõigatud osa silikooniga kinni katta ning seejärel laudisega katmise puhul ei ole visuaalne osa suureks probleemiks, aga juhul kui...siis sellistel juhtudel tuleb appi MS-hübriidi baasil toode Parabond Transparent, mille lõpptulemus on läbipaistev ning mida saab kasutada isegi klaasist vaheseinte või klaas-klaas liimimisel. Kirgas, läbipaistev, mitte kollatuv ning õhumullideta lõpptulemus on garanteeritud.
Lisaks võib plaanis olla ka katusepleki paigaldus, selleks sobib väga hästi PU hermeetik, mis on taskukohane ning kerge kasutada.
Lõpetuseks tasub alati vuuk töödelda - selleks tasub kasutada loodussõbralikku lõpetusspreid koos vuugisiluri või silikoonimislabidaga.
Kui segadus suurem või mõni tööriist puudu, siis kindlasti leiad need siit.