Basseinitööd

Basseinid on luksus mille valmistamine ning hooldamine on üks kulukas ettevõtmine.
Ruumides, kus on õhuniiskus kõrgem, tekivad esimesed visuaalsed probleemid, nagu näiteks mustad laigud, just ebakvaliteetsele silikoonile.
Selleks, et basseinid püsiks tuleb kasutada kvaliteetseid materjale, seda ka tihendus-ja liimimistöödel.
Üheks selliseks materjaliks on DL Chemicals'i poolt loodud Parasilico Premium, mille värvivalikusse kuulub nii klassikaline valge kui ka värvitu toon.
Kuna basseiniruum, SPA ala, lõõgastusala, selle ümbrus ning eriti veega kokkupuutuvad alad on pideva kergema kemikaali, niiskuse või päikesevalguse käes, siis peab silikoonil olema püsiv elastsus, vähene kulumine ning sanitaarruumi sobivad omadused.
Parasilico Premium ei sobi mitte ainult basseini äärtele kuid ta sobib ka dušinurkadele, duširuumi seinadele, kraanide, mõõdukite, temperatuuriandurite, regulaatorite tihendamiseks / kinnituseks.
Lisaks on meie bassinisilikoonil USA regulatiivse organi FDA (toidu-ja ravimiadministratsiooni) poolt väljastatud luba kasutamaks seda silikooni ka söögi-ja joogi lähedastel aladal - see tähendab tarbija jaoks kindlustunnet kui silikooni soovitakse kasutada väliköögis, grillialal, baaris, külmakambris või sahvris.

Selles valikus tooted puuduvad.