Põhjused, miks osta just CHEMIX E-POEST

1. Suur valik tooteid

Internetipoest CHEMIX on Teil võimalik valida endale vajalikke ehituskeemia tooteid väga hulgaliste pakkumiste seast. Tavapoest ostes pole Teil kunagi võimalik valida nii paljude erinevate toodete seast kuna tavapoes on müügipind piiratud ning see ei võimalda pakkuda piisavat valikut. Lisapõhjusena ei ole kunagi üheski tavapoes, kõike just neid tooteid, mida kohe ja nüüd vajate.

2. Soodne hind

Arvestades kõiki kulusid, mis tekivad ehituskeemia soetamisel (erinevad kauplused, vahemaad, tootevalikud ja nende puudumine), on CHEMIX poolt pakutavate toodete keskmine hinnatase konkurentsitult parim Eestis.

Miks?

Tegelik hind Teie jaoks pole ainult kaupluses müügil oleva toote letihind. Teie jaoks lisandub kauba müügihinnale kauba transpordihind kauplusest koju ning toodete leidmiseks ning valikute tegemiseks kulutatud aeg ning rahaliselt mittemõõdetav närvikulu.

3. Riskivaba ostmine

CHEMIX-st ostes on Teil võimalus kõik ostud 14 päeva jooksul tagastada ning sel juhul saate kogu makstud raha tagasi.

Tihtipeale arvatakse, et ostes tavapoest, on võimalus erinevaid tooteid võrrelda nii hinna kui ka kvaliteedi poolest ja seetõttu on tavalisest poest ostmine selles mõttes riskivabam, et ei teki olukorda kus ostate toote, mis teile ei sobi või ei meeldi. Tegelikkuses on hoopis CHEMIX puhul ostmine riskivabam kui tavapoest ostmine.

On üldteada tõsiasi, et tavapoodides toimub suure osa kaupade ostmine kataloogist tellimise alusel, kuna tavapoodide müügipindade suurus ei võimalda kuigi palju kaupu müügisaalis ja laos hoida. Seega pole ka tavapoest ostes suurt osa toodetest võimalik saada/leida või võttelda. Tihti puudub ka adekvaatne informatsioon ja suunav abikäsi. Meie aitame, suuname, vastame küsimustele ja lahendame kiirelt Teie soovid.

Küll aga on kauba tagastamine tavalisse poodi oluliselt keerulisem ja kulukam kui CHEMIX puhul. Tavapoes tuleb Teil kauba tagastamise puhul maksta transpordi eest lisaraha ning tihtipeale ei võeta kaupa üldse tagasi.

CHEMIX-st ostetud toodete puhul ülaltoodud probleemid puuduvad: kui kaup ei meeldi saate selle lisakuludeta tagastada, saate tagasi kogu makstud raha. Kõigil toodetel on garantii ning seega on meilt ostmine Teie jaoks riskivaba.