Nõuanded ostmiseks

  • Ehituskeemia ostmine on vajaduspõhine otsus ning ainult Teie teate, mida vajate. Kuna töö peab olema kvaliteetne ja kestma kaua, siis varuge vaba aega, et saaksite rahulikult mõelda oma vajadustele, võrrelda erinevaid tooteid, nende värvitoone, konsistentsi ning sobivust ülejäänud materjalidega. Esitage tellimus alles siis, kui olete kindel, et valitud toode tõesti sobib Teile. Toodete valikul tekkivate küsimuste puhul võtke julgelt meie meeskonnaga ühendust, aitame Teid meelsasti.
  • Arvestage, et arvutiekraanil võib toote pildil olev värv veidi erineda tegelikkusest. Kui kahtlete värvi sobivuses, küsige meilt lisainfot. Lihtsustamaks värvitooni valikut, saame võimalusel kohtuda või suunata Teied lähimasse tavapoodi näidiseid vaatama.
  • Enne tellimist tehke teadlik arvestus, palju Teil tellitavat toodet vaja võib minna, väimalused tellige natuke koguselit lisa, et olla kindel toote jätkuvuses.
  • Hoolitsege selle eest, et ligipääs kauba kohale toimetamisel oleks väimalikult mugav nii Teile kui ka kaubatoojatele. Lisainformatsiooni või takistuste tekkimisel, võtke kindlasti ühendust, et saaksime Teile nõu ja jõuga abiks olla.
  • Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelik ning kontrollige, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleks täpsed. Teie tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest.
  • Kauba vastuvõtmisel soovitame tungivalt toodete pakendid üle vaadata ning nende väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta. Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest elektronposti aadressil info[@]chemix.ee või KKK Piegus OÜ kontakttelefonile +372 5193 7657