Tootegrupid jagunevad üldiste nimetuste järgi:

Hermeetikud, liimid, silikoonid, akrüülid, kattematerjalid & teibid veetõkkeks, aerosoolvärvid, tehnilised aerosoolid. Nende kõikide juurde saab lisada materjalid, mida töö tegemisel vaja. Nagu näiteks erimõõdus vuugitihendid, vuugisilurid, silikoonipüstolid, vahupüstolid ja puhastid.

Juhul kui Te ei leia meie e-poest vajalikke tooteid, siis nendega on võimalik tutvuda meie tootjate kodulehel.Kõiki tooteid on võimalik tellida ning enamus toodete minimaalne ostukogus on 1 kast (290-310ml & 600ml pakendite puhul on 1 kast 6 tükki, 12 tükki, 20 tükki või 25 tükki kastis)

  • DL CHEMICALS

    *Brändid, mis selle tootja alla kuuluvad on: Parasilico, Paracryl, Parabond, Paraband, Paraphalt, Detaflex, Paraflex, Paracol, Parafoam, Pararoof, Parafix, Paraheat, Parachim, Detasil, Rexon.

  • DEN BRAVEN & BOSTIK

    *Brändid, mis selle tootja alla kuuluvad on:Aluband, DenBit, "A***", "H***", "P***", "S***", "T***", "FP***", ® jm sarnaste tähistega tooted.

  • BOSSONG

    *Brändid, mis selle tootja alla kuuluvad on:V-plus, "BOSS" jm kodulehel olevad tähised.

Hakka Äripartneriks

Kui Teil on ehitusettevõte või Te tegelete tootmisega kus on vaja suurtes kogustes ehituskeemiat, siis soovitame Teil hakata meie partneriks!Pakume häid hulgihindu ning transpordivõimalust.

Liituge ning oleme koos kasumlikumad!

Loe edasi