Tarneaeg ja transport

Transport alates 150€ tasuta - summa ilma käibemaksuta.

Peale ettemaksuarve tasumist saadetakse Teile e-postiga kinnituskiri tellimuse täitmisele võtmise kohta. Kinnituskirjas on märgitud aeg, millal Teie poolt tellitud tooted on komplekteeritud CHEMIX jaotuskeskuses ning kuidas toimub kauba toimetamine Teie poolt nimetatud kohta.

Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Transporditeenuse liik „Koju“ - saadetis toimetatakse kliendi poolt soovitavasse asukohta, vajadusel otse tuppa. ”Koju“ teenuse hind on 3€ kuni 18 €. Suurem transpordi hind rakendub, kui saadetise pakkide reaalkaalude summa on üle 5kg. CHEMIX kullerteenusega on kaetud kogu Eesti. NB! Juhime tähepanu Trasporditeenuse liik “Suur tellimus” või “Oma transport” peale, et hoiduda suuretest transpordikuludest!

Transporditeenuse liik „Pakiautomaat“ - Koostöös SmartPostiga pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 36cm) järele tulemiseks Teile lähimasse kauplusesse. Valige ostukorvis transpordi viisiks pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. „Pakiautomaat“ teenuse hind on sõltuvalt paki suurusest 2 € või 4 €. Täpset transpordi hinda näete, kui tooted on lisatud ostukorvi. NB! Pakiautomaati soovitame kasutada väiksemate koguste ostmisel - muul juhul kasutada “Ise Järgi” või siis Kulleriteenust, et hoiduda suuretest transpordikuludest!

Transporditeenuse liik „Ise järgi“ - Kaubad saate kätte CHEMIX Jaotuskeskusest. Kaupade valmisoleksust jaotuskeskuses teavitatakse teid meilitsi. Kaubale järele tulles palume kaasa võtta isikut tõendav dokument või väljaprinditud tellimuse koopia. „Ise järgi“ teenuse hind 0 €.

Transporditeenuse liik “Tallinna piires” - Hõlmab üle 150€ (kaasa arvatud, neto summa) ostude puhul kohale toomist Tallinna piires hinnaga 5€ (neto summa). Hoolimata kaalust või paki suurusest.

Trasporditeenuse liik “Suur tellimus” või “Oma transport” - Juhime tähelepanu, et kui kliendil on enda transpordi eelistus või soov, siis sellised asjad annab eraldi kokku leppida enne tellimuse vormistamist veebikeskkonnas www.chemix.ee . Selleks palume saata e-post aadressil info[@]chemix.ee või helistada telefoni numbril +372 516 5686.

  • Jaotuskeskus väljastab kaupa tööpäeviti 9:00 kuni 16:00.
  • Tellitud tooteid hoiame jaotuskeskuses kuni 14 päeva tasuta. Kui soovite tellitud tooteid jaotuskeskuses hoiustada kauem, lisandub tellimuse hinnale hoiustamise tasu 1 € iga tasuta hoiuaega ületatud päeva eest.
  • Jaotuskeskuse täpsemad juhised: Kaupadele saab järgi tulla CHEMIX jaotuskeskusesse Vana-Narva mnt 10a, Maardu, 74114, Harju maakond, Eesti Vabariik.
  • Jaotuskeskuse kõrval olevas parklas olles soovitame helistada telefonil +372 516 5686
  • Kaart

Asukoht on Vana-Narva mnt 10a, Maardu, 74114, Harju maakond, Eesti Vabariik. Sealt saategi oma kauba kätte.