Kes me oleme?

E-pood CHEMIX on mitme Euroopast pärit ehituskeemia tootja maaletooja ning turustaja Eestis. Meie tootevalikus leiab tootjaid nii Belgiast kui ka Hollandist kuid loomulikult ka lähemalt Poolast kui ka kaugemalt Itaaliast. Meie brändid on DL Chemicals, Den Braven, Bossong, Bostik, Polychem. Bränd CHEMIX toimib valdavalt Eestis, Baltikumis kui ka Soomes ning läbi oma klientide, vähesel määral ka Skandinaavias. Omalt poolt võimaldame nii jaekaubandust kui ka hulgimüüki. 

​CHEMIX on nimi mille alla oleme koondanud oma pikaajalise koostöö eelnevalt nimetatud tootjatega, kes on usaldanud meile oma suure tootevaliku, -info, teadmised ja oskused, mida siin veebilehel soovime ka kõigi teiega jagada.

​Nagu öeldud on tootevalik mitmekesine ning kindlasti leiab igaüks just talle vajaliku - lihtsalt, mugavalt ja kiirelt. Sortiment jaguneb omakorda erikategooriateks, mille hulgas on tooteid nii sise- kui ka välistöödeks. Samuti ei puudu meil spetsiifilised tooted ja ka tooteid professionaalidele, mis on valdavalt laokaubana meie Tallinna laos.

 • MISSIOON

  CHEMIX seob oma missiooni pühendumusega pakkuda mitmekülgseid ja tipptasemel ehituskeemia lahendusi, mis rahuldavad klientide vajadusi nii sise- kui ka välistöödel. Meie eesmärk on olla usaldusväärne partner, tuues Eesti, Baltikumi ja Soome klientideni Euroopa juhtivate tootjate mitmekesise tootevaliku.

   

  CHEMIX seisab selle eest, et toetada kliente nende ehitusprojektides, esitledes mitmekülgseid ja professionaalseid lahendusi.

 • VISIOON

  CHEMIX visiooniks on saada esmatähtsaks ehituskeemia tarnijaks ja partneriks, kellel on tugev kohalolek Eestis, Baltikumis ja Soomes. Me pürgime selle poole, et olla juhtivaks jõuks ehituskeemia valdkonnas, pakkudes laia valikut tooteid, mis vastavad kõrgeimatele standarditele.

   

  CHEMIX soovib jätkata kasvu ja innovatsiooni, olles samas kliendikeskne ettevõte, mis kiirete ja mugavate lahenduste kaudu toetab iga ehitusprojekti.