CHEMIX poolt esindatavate brändide tutvustus

DL Chemicals on 1936. aastal loodud Belgia perefirma. Seda juhivad juba kolmandat põlvkonda ühed ning samad inimesed. Me usume, et just selline põlvest põlve teadmiste ja tarkuste edasiandmine on järjepidevalt lihvinud firma käekäiku.

Olles perefirma on neile endilegi vägagi tuttav see, mis tunne on nullist alustada ning ka raske töö tegemine ei ole neile võõras. Seetõttu on nad vägagi kliendikesksed on tegevuses. Nad ei jäta mitte kedagi hätta ning leiavad samuti, nagu ka Den Braven, oma klientidele parimad lahendused.

Den Braven on 1974. aastal loodud Hollandi firma kes pakub tööd ligemalt 1200-le inimesele ning kelle haare on rahvusvaheline. Den Braveni tooted on selle neljakümne aastaga jõudnud pea igasse maailma nurka. Veelgi enam on Den Braven’i korporatsioon seadnud omale sihi tootmaks kõrge kvaliteedilisi ning ISO sertifikaatidega liime, hermeetikuid, ehitusvahte, tehnilisi aerosoole kui ka lisatooteid, mis nende kasutamise lihtsamaks teeb.

Neid võib leida selliste nimetuse alt nagu näiteks Den Braven, Zwaluw, Hercuseal ja Tectane. Samuti on neil ka palju teiste nimetustega tooteid mida kasutavad eri maade edasimüüjad.

Maailmaklassi tootmine, uurimustööd ning suured investeeringud arendusse - nii toodetesse, tehnikasse kui ka inimestesse - on teinud Den Bravenist ühe suurima ning paindlikuma ehituskeemia firma läbi aegade. Seejuures ei jäeta hätta ka kõige nõudlikumaid kliente.